e Monitoring sítě | Outsourcing IT

Monitoring sítě

  • Sledování a analyzování provozu sítě, uživatelů a komunikace uvnitř sítě

Potřebujete sledovat sítě a to z hlediska její dostupnosti a stavu? Potřebujete analyzovat provoz, uživatele, kteří vaši síť využívají či sledovat provoz komunikace uvnitř sítě? Monitoring sítě vám pomůže své uživatele lépe zanalyzovat a připravit se do budoucna na možné síťové výpadky.

K čemu použít monitoring sítě

Součástí správy sítí a síťových technologií je velmi důležité síť monitorovat. Monitorováním, analýzou monitoringu a následnou syntézou dat, které byly monitoringem získány, je možné připravit se na možné výpadky sítě a zefektivnit její využití do budoucna.

Pokud vaše sítě outsourcujete, při náhlém výpadku je pomocí monitorovacího softwaru zaslána zpráva administrátorovi, který díky vzdálenému přístupu může ihned zareagovat a napravit vzniklou chybu.

Usnadnění monitoringu sítě

Nechcete ztrácet čas detailním sledováním sítě a chováním uživatelům v ní? Ptejte se na možnosti softwaru, který je možné využít pro monitorování sítě. Software, který lze pro monitorování sítě využít, usnadňuje a zvyšuje efektivitu této práce. Lze tak detailně sledovat síť a aktivitu uživatelů, kteří se k síti připojují.

Zpět na výpis slovníku IT pojmů