e Výhody outsourcingu

Co vám outsourcing IT od nás může přinést?

Snížení nákladů

Jednou z důležitých výhod, kterou vám může outsourcing IT služeb přinést, je snížení nákladů. Není potřeba nakupovat drahé servery, když jejich plnou kapacitu potřebujete třeba jen ve špičce jednou denně. Nemusíte platit administrátory na plný úvazek, ale pronajmete si profesionální techniky pouze na dobu, která je pro vás optimální nebo jejich zásah pouze v případě problémů.

Zabezpečení dat

Zabezpečení dat na pracovních stanicích či serverech je ve většině případů klíčové pro chod celé firmy. Proces zálohování a obnovy dat v případě poruchy je zásadní činností, na které často závisí chod mnoha služeb či dobré jméno vaší společnosti v očích klientů. Díky našim dlouhodobým zkušenostem pro vás dokážeme připravit takzvané High-Availability řešení (systém s vysokou dostupností), které dokáže zamezit výpadku prakticky při všech běžně nastávajících problémech.

Nové technologie

Díky úzké spolupráci s předním českým IT magazínem DIIT máme přístup k nejnovějším technologiím dříve než ostatní. Spolupracujeme s výrobci hardwaru i softwaru a máme možnost se podrobně seznamovat s jejich novinkami ještě dříve, než je uvedou na trh. Získané zkušenosti pak dokážeme využít při návrhu řešení pro naše klienty.

Virtualizace

Práce s virtuálními servery je výhodná hned z několika důvodů. Jednak je díky virtualizaci možné lépe využívat výkon hardwaru, ale především je usnadněna migrace serveru na jiný hardware (například v případě poruchy či upgradu), zálohování či běh záložního serveru. V případě potřeby je pak obnova provozu otázkou několika minut.

Během provozování profesionálního hostingu virtuálních serverů az-servery jsme ve spolupráci s našimi klienty získali bohaté zkušenosti v této problematice, které nyní můžete zužitkovat i vy.

Školení

Součástí nasazení nových technologií či rozrůstání vašeho pracovního týmu je samozřejmě zaškolení do práce s IT technologiemi, které ve firmě používáte. Informační technologie vnímáme především jako prostředek k dosahování cílů a zvýšení efektivity práce. Proto je správné pochopení principů využívaných IT řešení každého uživatele jednou z našich priorit.

Webhosting a tvorba internetových aplikací

Prezentace na internetu je jedním z klíčových způsobů komunikace s vašimi klienty či potenciálními zákazníky. Naši zkušení programátoři pro vás vytvoří stránky přesně dle vašich představ, doporučí optimální design dle moderních trendů a upraví optimalizaci pro internetové vyhledávače.

Konzultace a poradenství

Naše zkušenosti jsou vám k dispozici. Rádi poradíme s výběrem hardware i software pro vaše podnikání, poskytneme informace, které potřebujete znát před novou investicí či klíčovým rozhodnutím nebo zkontrolujeme správnost postupů vašich stávajících administrátorů.